top of page
1.png

MEDICRES
GÜNEY ECZA KOOP
"GOOD CLINICAL RESEARCHER PHARMACIST"
"İYİ KLİNİK ARAŞTIRMA ECZACISI"
İŞBİRLİĞİ PROGRAMI 

Başkandan ...

tarkan (1).jpg

Değerli Ortaklarımız,

Sizlere MedicReS ile birlikte önemli bir projeye başladığımızın müjdesini vermek istiyorum. Eczacılık mesleği ve geleceği adına oldukça vizyoner bir birliktelik olan MedicReS Club üyeliğinin öneminden kısaca bahsedeceğim. Öncelikle ilaçların geliştirilmesi ve insan sağlığı için piyasaya sunulmasında ve sonrasında biz eczacıların da mesleki olarak sorumluluk alması gerektiğini düşünüyoruz çünkü bizler tüm odağı ilaç olan bir mesleği icra ediyoruz. Diğer dünya ülkelerinde ilaç firmaları ilaçlarını piyasaya sürmeden önce yaptığı klinik çalışmalarda serbest eczacılar ile çalışmakta olup ve yine aynı zamanda klinik araştırmacılar da yürütmüş oldukları çalışmalarda yine serbest eczacılar ile çalışmaktadırlar.

Bizim ülkemizde bunun olmamasının ana nedeni ise eczacılarımıza bu klinik çalışmalara katılabilmek için gerekli akredite eğitimlerin verilmemiş olmasıdır. Bizler artık bu uluslararası akreditasyonu olan eğitimi sertifikasyon programı şeklinde MedicReS ile birlikte arzu eden tüm ortaklarımıza vermek üzere yola çıkıyoruz. Mesleğimizin vazgeçilmezliği, bu ve benzeri projeler ile tüm çevrelerce kabul görecektir.               

Bizler bu projemize katılan eczacılarımızın sayısı yeterli düzeye geldiğinde organik bağımız olan ilaç üretici firmaları ile görüşüp yapacakları araştırma geliştirme faaliyetlerinde artık ortaklarımız olan serbest eczacılarla da çalışabileceklerini dile getireceğiz.

İnanıyoruz ki bu projemizi tüm çevrelere duyurduğumuzda hem kooperatifimizin hem de projede yer alan ortaklarımızın önemli ölçüde kazanımları olacaktır.

Bunun dışında MedicReS Club üyesi olduğumuz için tüm ortaklarımızın ücretsiz olarak faydalanabileceği ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacakları hizmetleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Kooperatifimizi gelecek nesillere çok daha güçlü bir şekilde taşıyabilmek için çalışanlarımızla beraber var gücümüzle çalıştığımızın altını bir kez daha çizmek isterim.

Mesleğimiz adına MedicReS ile olan bu birlikteliğimizin tüm ortaklarımıza hayırlı olmasını diliyorum.
 

Ecz. Tarkan BİR                                                                                                                      
GEK YÖNETİM KURULU BAŞKANI           
                                         

Hoşgeldiniz ...

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamalarına Genel Bakış

GETAT Uygulama Felsefeleri 1.Bölüm

GETAT Uygulama Felsefeleri 2.Bölüm

GETAT Uygulama Felsefeleri 3.Bölüm

MEDICRES
GEK ÜYELERİNE ÖZEL PROGRAMLAR

Değerli Üyemiz,
İlginiz için teşekkür ederiz.
MedicReS Good Clinical Researcher Pharmacist programı Klinik Araştırma Eczacılığında bilimsel araştırmalarda yer almak isteyen üyelerimiz için sizlere özel bir ücretle sunuluyor. Online dersler ve sınavlardan oluşan bu programımıza katılım için, www.medicres.club üyeliğinizi tamamladıktan sonra ödeme prosedürünün tamamlanmasını takiben program kullanımınıza açılıyor.

GEK Üyelerimiz için %40 özel indirim kodunuz GEK olarak belirlenmiştir.
Ödeme sayfası My Cart bölümündeki PROMO CODE bölümüne GEK yazmanız yeterli olacaktır.


Bu süreçte tüm sorularınız için bizimle begmr@medicres.org
e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Değerli Üyemiz,
İlginiz için teşekkür ederiz.
MedicReS Webinar Programlar serisi
1 Ekim 2023' de başlıyor.
Sizlere özel konu ve konuklarımızla bir araya gelirken hem alan özel bilimsel gelişmeleri, hem de güncel konularda sizlerle birlikte olacağız. Webinar programlarımız Zoom üzerinden ve GEK üyelerine ücretsiz olarak sunulacaktır.
Bu süreçte tüm sorularınız için bizimle begmr@medicres.org
e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Değerli Üyemiz,
İlginiz için teşekkür ederiz.
MedicReS AI 2024 - Online
Uluslararası Sağlıkta İyi Yapay Zeka Uygulamaları kongremiz alanında tek ve en büyük olma özelliği taşıyor. 300+ konuşmacı ve yaklaşık 200.000+ katılımcının izlediği bu büyük bilimsel şölende GEK Üyelerimizi de konuşmacı ve dinleyici olarak misafir etmekten mutluluk duyuyoruz.
Konuşmacı olmak için aşağıdaki linkten başvurunuzu yapmanızı önemle rica ederiz.
www.medicres.ai/guestspeaker
Bu süreçte tüm sorularınız için bizimle begmr@medicres.org
e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Değerli Üyemiz,
İlginiz için teşekkür ederiz.
MedicReS Club 11.000+ aktif üyesiyle ülkemiz tıp araştırmacılarının MedicReS'in tüm özel programlarına ulaşabildiği bir platformdur. Bu platformda MedicReS TV, Uluslararası Sertifika Programlarımız, Kütüphanemiz, Yapay Zeka E-PICOS Klinik Araştırma Asistanımız, size özel alanlarımızı bulabilirisiniz. Sizleri MedicReS Club'da görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Bu süreçte tüm sorularınız için bizimle begmr@medicres.org
e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page