top of page
kocaeli-universitesi-logo-freelogovectors_edited.png
WhatsApp Image 2023-12-13 at 19.54.40.jpeg
WhatsApp Image 2023-12-13 at 19.54.41.jpeg
WhatsApp Image 2023-12-13 at 19.54.40 (1).jpeg

Kocaeli Üniversitesi | MedicReS
İŞ BİRLİĞİ PROGRAMI

Ingredients of Happiness (3).png

 

Değerli Kocaeli Üniversitesi  Akademisyenleri ve Sevgili Öğrenciler,

Üniversitemiz ile Medical Research Support Society, MedicReS'in Türkiye Koordinatörlüğü arasında Üniversitemiz adresli yayınların sayı ve kalitesinin artmasına yönelik içerikleri olan bir  işbirliği sağlanmıştır. Bu  kapsamda Üniversitemiz Tıp, Diş Hekimliği ve  Sağlık Bilimleri Fakültesi akademik mensupları, lisans ve lisansüstü öğrencileri MedicReS BeGMR iyi tıp araştırmacısı online eğitimlerini tamamlayıp, uluslararası geçerli sertifika alabileceklerdir. Ayrıca bu işbirliği kapsamında tez ve bilimsel araştırmaların planlanmasında, anonim verilerin bulut ortamına yüklenmesinde, veri analizlerinde, makale yazımında E-PICOS yazılımı da kullanılabilecektir. Bu bilgilere erişim  31 Aralık 2025 tarihine kadar erişim ve hizmet açık olacaktır. 

MedicReS'in, Türkçe'den diğer dillere çeviri ve İngilizce çalışmaların proofreading içeren sertifikalı editing hizmetleri
Kocaeli Üniversitesi Akademik ve Öğrenci üyelerimiz için %50 indirimle sunulmaktadır. 
Taleplerinizi bize kocaeli.medicres@gmail.com adresimizden iletmenizi takiben
ücretlendirme ve teslim süresi ile ilgili geri dönüş yapılacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Akademik Mükemmeliyeti Açığa Çıkarın ve Üniversite Sıralamanızı  MedicReS ile Yükseltin

MedicReS 2007 yılında Viyana'da kurulmuştur. MedicReS'in amacı  tüm dünyada tıp ve sağlık alanında yapılan yayınların gerekli, etik geçerli ve güvenilir olmasına katkı sağlamaktır. Blimsel literatürü bir araştırma çöplüğü olmaktan kurtarmak, sonuçları hastalıkların önlenmesi, tanı ve tedavi alanlarında milyarca insanı etkileyen ve ilaç ve tıbbi cihaz ile milyarca dolar bir proje bütçesine sahip bu araştırmaların data titiz ve uluslararası standartlara uygun olmasını sağlamak için eğitim, kongreler düzenlemek, yazılım geliştirmek  MedicReS'in görevleri arasındadır.  MedicReS bu amaçla, bilimsel standartlar geliştirmiş bu standartları sağlayan eğitim ve yazılımları bilim insanların hizmetine minimum maliyetlerle sunmak için projeler geliştirmektedir. 

Misyonumuz Akademik Mükemmelliği Yükseltmek

MedicReS, tıp üniversitelerini ve ilgili bölümleri güçlendirmek için özel olarak tasarlanmış geniş bir program yelpazesi sunar. Tıp, diş hekimliği, eczacılık, hemşirelik, veterinerlik  ve tüm sağlık bilimleri alanlarının ilerlemesine olan kararlılığımız, akademik topluluğa sunduğumuz girişimlerde kendini gösterir.

MedicReS olarak, her saygın kurumun kaliteli akademik mükemmeliyeti peşinde olduğunu anlıyoruz. Günümüz rekabetçi ortamında üniversiteler, sürekli olarak itibarlarını artırmak, yüksek kalitede araştırmaları teşvik etmek ve küresel tanınma sıralamalarında yükselmek için yenilikçi çözümler aramalıdır. Tıp araştırması ve eğitimi alanında öncü olarak, üniversiteleri bu çabalarını destekliyoruz.

BeGMR İyi Tıp Araştırmacısı Sertifikası

Sunduğumuz hizmetlerin köşe taşlarından biri, BeGMR (İyi Tıp Araştırmacısı Sertifikası) sertifikasıdır. Bu özel sertifika, üniversitelerin, akademisyenlerin, araştırmacıların ve  öğrencilerin tıp araştırmalarının en yüksek standartlarına olan bağlılığının bir kanıtıdır. BeGMR, sadece bireylerin başarılarını tanımakla kalmaz, aynı zamanda bir üniversitenin yetenekleri ve araştırma kültürünü geliştirmeye olan bağlılığını da gösterir. Bu, üniversite sıralamalarını önemli ölçüde etkileyebilecek akademik mükemmelliğin güçlü bir sembolüdür.

E-PICOS AI ile Araştırma  Alanında Devrim Yapın!

Dijital çağda, araştırmada önde kalmak için son teknolojiyi kullanmak hayati önem taşır. AI tabanlı E-PICOS yazılımımız, araştırma desteğinde bir sıçrama noktasıdır. Yapay zeka gücünü kullanarak, E-PICOS, araştırmacılara çalışmalarını, veri analizini ve yayın süreçlerini optimize etme konusunda yardımcı olur. Bu, araştırmanın kalitesini ve etkisini artırmakla kalmaz, aynı zamanda bir üniversitenin araştırma metodolojilerinin önemine olan inancını göstererek itibarını ve sıralamasını güçlendirir.

Herkes İçin Kapsayıcılık

MedicReS olarak, akademik mükemmelliğin herkes için erişilebilir olması gerektiğine inanıyoruz. Programlarımız üniversite öğrencilerine, akademisyenlere ve araştırmacılara açıktır. Tıbbi bilgiyi ilerletme ve araştırma çabalarını yükseltmeye niyet eden herkese hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bize Katılın! Geleceği Şekillendirin

Sizi bu dönüşüm yolculuğuna katılmaya davet ediyoruz. Üniversitenizin küresel sıralamalarındaki yerini yükseltin ve tıp araştırmasının sınırlarını ilerletin. MedicReS olarak, sadece geleceği şekillendirmiyoruz; sağlık dünyasını, kalıcı bir etki yaratmayı hedef alan kurumlarla birlikte şekillendiriyoruz.

Bugün www.medicres.club sitemize @kocaeli.edu.tr uzantılı e-mail adresinizle üye olunuz. 

MedicReS ile bu heyecan verici akademik yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Programlarımız, BeGMR sertifikası ve E-PICOS yazılımı ile akademik mükemmelliğin sınırlarının olmadığı bir geleceğe doğru adımlar atabiliriz.

 Araştırmada  Mükemmelliğe  Ulaşmanın, Sağlıkta İlerlemenin  Yolu  olan Kocaeli Üniversitesi-MedicReS iş birliği ile geleceğe adım atın.

The Lancet :   www.thelancet.com Vol 379 June 9, 2012

MEDICRES CLUB KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİSYEN VE ÖĞRENCİLERİ İÇİN İŞ BİRLİĞİ KAPSAMINDAKİ  ÜRÜNLER

- MedicReS Club Membership - MedicReS Library - MedicReS TV - MedicReS EPIS AI
+BeGMR İyi  Tıp Araştırmacısı Eğitimi,  22 Online Ders Video+ Testler+ Uluslararası geçerli GMR sertifikası 

- E-PICOS ETHICS MODULE 

- E-PICOS ADVANCED MODULE
 ( E-PICOS ASSISTANT + E-PICOS DESIGNER + E-PICOS POWER + E- PICOS MY DATA+ E-PICOS CALCULATOR)

BU PROGRAMLARDAN YARARLANMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ ADIMLARI TAKİP EDİNİZ

1.Adım  @kocaeli.edu.tr uzantılı e-postanızla www.medicres.club web sayfasından üyeliğinizi Dili Türkçe seçerek yeni üye olunuz.
AKADEMİK ÜYELERİMİZ aktif oldukları terapötik alanı seçerek ( Örn: Kardiyoloji vb. ),
ÖĞRENCİ ÜYELERİMİZ öğrenci başlığını seçerek üyeliklerini tamamlamalıdır.
2.Adım  Üyeliğinizi gerçekleştirince önce kocaeli.edu.tr e-mail kutunuza gidiniz ve medicres.club üyeliğinizi konfirme eden e-maile onay veriniz.
Bu işlemi yapmadan medicres.club a tekrar giriş yaparsanız, hata mesajı alırsınız. 
E-mailinize onay verdikten sonra browser yenileyerek www.medicres.club a giriş yapınız.

3.Adım  ​www.medicres.club sayfanızda sol tarafta dikey menüde yer alan E-PICOS TR linkine tıklayınız. Bu sayfada da e-mail  ve şifrenizi yeniden giriniz ve
E-PICOS sayfanıza giriş yapıp ürünler sayfasına tıklayınız. E-PICOS  tarafından size gönderilen e-maile onay veriniz.  E-PICOS sayfasına girişlerde programdan ücretsiz yararlanmak için MedicReS üyeliğimle giriş yap seçeneğini kullanınız. E-PICOS Advanced kullanmaya başlayabilirsiniz. 

4.Adım BeGMR online eğitimlerden yararlanmak için www.medicres.club sayfanızda sol tarafta dikey menüde yer alan BeGMR linkine tıklayınız.
Türkçe Dili Seçiniz 24 saat içinde dersler hesabınıza tanımlanacaktır. 


Tüm sorularınızı aşağıda bulunan MedicReS Yapay Zekası EPIS AI' a sorabilir veya bizimle kocaeli.medicres@gmail.com e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.


 

77.png

EPIS AI

İletişim

Tüm soru görüş ve önerileriniz için kocaeli.medicres@gmail.com e-posta adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page