MEDICRES CLUB 

MedicReS Club , MedicReS Uluslararası Networking Platformudur. MedicReS Club üyeleri MedicReS'in sunduğu tüm programlara, kurslara, konferanslara, BeGMR ve E PICOS programlarına bu platform üzerinden ulaşabilirler. MedicReS Club üyeleri, Uluslararası Çalışma Grupları için meslektaşları ile iletişim kurabilir; bilimsel yayınlarını MedicReS Club sayfalarında paylaşabilirler. BeGMR ve E PICOS kullanımı için MedicReS Club üyeliği gerekmektedir.

​www.medicres.club 

MedicReS Lokman Hekim Üniversitesi BeGMR İşbirliği Programı 

lokmanhekim@medicres.org

MEDICRES BeGMR

MedicReS BeGMR, MedicReS'in Uluslararası

E-Learning programıdır. BeGMR programı, Biruni Üniversitesi Protokolü'ne istinaden MedicReS Club üyesi araştırmacılara Türkçe ve Ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu programa kayıt için ; Kurum Bölümününe " Lokman Hekim Üniversitesi " yazılması ve Lokman Hekim Üniversitesinde görevli olunması gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında yaşanan sorunlar için; lokmanhekim@medicres.org adresinden ve MedicReS Club sayfasından CANLI DESTEK Hattı ile Türkçe iletişime geçilebilir.  

2018 - 2019

​Uluslararası Etkinlikler

         Detaylı Bilgi >>>

MedicReS Akıllı Biyoistatistik Yazılımı - Kişiye Özel ve Ömür Boyu Geçerli      Detaylı Bilgi >>>

MedicReS Club

​Uluslararası Bilimsel Network


Medıcres & LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ İşbİrlİğİ PROGRAMları

MEDICRES E PICOS

MedicReS E PICOS, MedicReS'in Uluslararası Akıllı Biyoistatistik Danışmanlık programıdır.

E PICOS programı, Lokman Hekim Üniversitesi Protokolü'ne istinaden MedicReS Club üyesi araştırmacılara Türkçe ve özel ücretlerle sunulmaktadır.

E PICOS, Kişiye Özel Lisansı ile araştırmacılarımıza Ömür Boyu Kullanım imkanı sağlamaktadır.

Kullanım esnasında yaşanan sorunlar için ;

lokmanhekim@medicres.org ve begmr@medicres.org adresleri ile MedicReS Club sayfasından CANLI DESTEK Hattı ile Türkçe iletişime geçilebilir.  

Lokman Hekim Üniversitesi Üyesi Değerli Akademisyenlerimiz,

MedicReS BeGMR Online Eğitim Programı ve MedicReS E-PICOS Akıllı Danışmanlık Sistemi ile ilgili

tüm soru, görüş ve önerileri için lokmanhekim@medicres.org adresinden bizimle  iletişime geçebilirler. 

MedicReS BeGMR Sertifika Programı Lokman Hekim Üniversitesi Protokolü'ne istinaden Türkiye'de Lokman Hekim Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencilerine ücretsiz sunulmakta olup , Lokman Hekim Üniversitesi tarafından herhangi bir ücret ödenmemektedir. Ücretsiz sunulan sertifika programlarını tamamlayarak sertifika talebinde bulunan değerli üyelerimiz özel ücretlerimizi ödeyerek kişisel sertifikalarını alabilirler.

MedicReS | Lokman Hekim Üniversitesi 

İyi Tıp Araştırmacısı Eğitim Programı 

Ankara | Türkiye

MedicReS | Lokman Hekim Üniversitesi İş Birliği Protokolü​ imzalandı.                                   ​

MedicRes BeGMR Sertifika Programları

                 Detaylı Bilgi >>>                           

MedicReS aims to educate researchers and provoke discussion about the good scientific method, statistics, ethics, publication, and education. Faced with stifling bureaucracy, competition for funds, and employer pressure to deliver results, finding the time and space to produce the best research can seem an arduous process. Events like the MedicReS world congress should help to emancipate researchers, refocusing them on the steps to ensure that their research is as rigorous as possible