MedicReS Club

​Uluslararası Bilimsel Network


MedicReS | Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi İş Birliği Protokolü​ imzalandı.           ​

Medıcres & van YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ İşbİrlİğİ PROGRAMları

MedicReS Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi BeGMR İşbirliği Programı 

vyyu@medicres.org

MedicReS Akıllı Biyoistatistik Yazılımı - Kişiye Özel ve Ömür Boyu Geçerli      Detaylı Bilgi >>>

2018 - 2019

​Uluslararası Etkinlikler

         Detaylı Bilgi >>>

MEDICRES CLUB 

MedicReS Club , MedicReS Uluslararası Networking Platformudur. MedicReS Club üyeleri MedicReS'in sunduğu tüm programlara, kurslara, konferanslara, BeGMR ve E PICOS programlarına bu platform üzerinden ulaşabilirler. MedicReS Club üyeleri, Uluslararası Çalışma Grupları için meslektaşları ile iletişim kurabilir; bilimsel yayınlarını MedicReS Club sayfalarında paylaşabilirler. BeGMR ve E PICOS kullanımı için MedicReS Club üyeliği gerekmektedir.

​www.medicres.club 

MEDICRES BeGMR

MedicReS BeGMR, MedicReS'in Uluslararası

E-Learning programıdır. BeGMR programı, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Protokolü'ne istinaden MedicReS Club üyesi araştırmacılara Türkçe ve Ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu programa kayıt için ; Kurum Bölümününe " Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi " yazılması ve Lokman Hekim Üniversitesinde görevli olunması gerekmektedir. Kayıt işlemi esnasında yaşanan sorunlar için; vyyu@medicres.org adresinden ve MedicReS Club sayfasından CANLI DESTEK Hattı ile Türkçe iletişime geçilebilir.  

MedicReS | Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 

İyi Tıp Araştırmacısı Eğitim Programı 

Van | Türkiye

MedicRes BeGMR Sertifika Programları

                 Detaylı Bilgi >>>                           

MEDICRES E PICOS

MedicReS E PICOS, MedicReS'in Uluslararası Akıllı Biyoistatistik Danışmanlık programıdır.

E PICOS programı, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Protokolü'ne istinaden MedicReS Club üyesi araştırmacılara Türkçe ve özel ücretlerle sunulmaktadır.

E PICOS, Kişiye Özel Lisansı ile araştırmacılarımıza Ömür Boyu Kullanım imkanı sağlamaktadır.

Kullanım esnasında yaşanan sorunlar için ;

vyyu@medicres.org ve begmr@medicres.org adresleri ile MedicReS Club sayfasından CANLI DESTEK Hattı ile Türkçe iletişime geçilebilir.  

Lokman Hekim Üniversitesi Üyesi Değerli Akademisyenlerimiz,

MedicReS BeGMR Online Eğitim Programı ve MedicReS E-PICOS Akıllı Danışmanlık Sistemi ile ilgili

tüm soru, görüş ve önerileri için vyyu@medicres.org adresinden bizimle  iletişime geçebilirler. 

MedicReS BeGMR Sertifika Programı Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Protokolü'ne istinaden Türkiye'de Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi akademisyenleri ve öğrencilerine ücretsiz sunulmakta olup , Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi tarafından herhangi bir ücret ödenmemektedir. Ücretsiz sunulan sertifika programlarını tamamlayarak sertifika talebinde bulunan değerli üyelerimiz özel ücretlerimizi ödeyerek kişisel sertifikalarını alabilirler.

MedicReS aims to educate researchers and provoke discussion about the good scientific method, statistics, ethics, publication, and education. Faced with stifling bureaucracy, competition for funds, and employer pressure to deliver results, finding the time and space to produce the best research can seem an arduous process. Events like the MedicReS world congress should help to emancipate researchers, refocusing them on the steps to ensure that their research is as rigorous as possible